Kurumsal

FİRMAMIZ; Konya da tabela reklam ve kutu harf üretim alanında faaliyet göstermektedir.

2021 yılında Mehmet AY tarafından kurulan firmamız üretim sürecinde tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok ürünün altına imza atmayı hedeflemiştir. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Firmamızın günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.

Misyon;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kutu harf üretim hizmetiyle geniş kitlelere erişen ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Vizyon;

Müşterilerimize kutu harf üretim hizmetini kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.

Konya Paslanmaz krom kutu harfpaslanmaz kutu harflerkrom harfkutu harf tabelakutu harf fiyatıkutu harf fiyatlarıkutu harf yapımıkutu harf imalatıkutu harf fiyatıpaslanmaz kutu harfkutu harf fiyat hesaplamapaslanmaz harf imalatıpaslanmaz çelik harfpaslanmaz kutu harf fiyatlarıpaslanmaz tabela

HİZMETLERİMİZ VE FİYATLARIMIZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN

+90 538 768 98 80
YUKARI ÇIK